head

Komitety

KOMITET ORGANIZACYJNY

Wiceprzewodnicząca Sekcji
Aleksandra Lesiak

Przewodniczący Sekcji
Adam Reich


KOMITET NAUKOWY

Michał Adamczyk (Lublin)
Zygmunt Adamski (Poznań)
Marcin Ambroziak (Warszawa)
Anna Baran (Białystok)
Wojciech Baran (Wrocław)
Wioleta Barańska-Rybak (Gdańsk)
Aleksandra Batycka-Baran (Wrocław)
Igor Bednarski (Łódź)
Beata Bergler-Czop (Katowice)
Wojciech Bienias (Łódź)
Adam Borzęcki (Lublin)
Grażyna Broniarczyk-Dyła (Łódź)
Ewa Chlebus (Warszawa)
Magdalena Ciążyńska (Łódź)
Rafał Czajkowski (Bydgoszcz)
Anna Małgorzata Czarnecka (Wrocław)
Magdalena Czarnecka-Operacz (Poznań)
Joanna Czuwara (Warszawa)
Aleksandra Dańczak-Pazdrowska (Poznań)
Bożena Dziankowska-Bartkowiak (Łódź)
Iwona Flisiak (Białystok)
Zofia Gerlicz-Kowalczuk (Łódź)
Katerina Gkouvi (Saloniki, Grecja)
Alina Jankowska-Konsur ( Wrocław)
Dorota Jenerowicz (Poznań)
Monika Kapińska-Mrowiecka (Kraków)
Andrzej Kaszuba (Łódź)
Sebastian Kłosek (Łódź)
Elżbieta Kowalska-Olędzka (Warszawa)
Beata Kręcisz (Kielce)
Dorota Krasowska (Lublin)
Bartłomiej Kwiek (Warszawa)
Magdalena Lange (Gdańsk)
Andrzej Langner (Iwonicz Zdrój/Warszawa)
Aleksandra Lesiak (Łódź)
Przemysław Lipiński (Łódź)
Anna Lis-Święty (Katowice)
Joanna Maj (Wrocław)
Romuald Maleszka (Szczecin)
Luiza Marek-Józefowicz (Bydgoszcz)
Łukasz Matusiak (Wrocław)
Joanna Narbutt (Łódź)
Bogusław Nedoszytko (Gdańsk)
Marcin Noweta (Łódź)
Małgorzata Olszewska (Warszawa)
Agnieszka Osmola-Mańkowska (Poznań)
Magdalena Oszukowska (Łódź)
Agnieszka Owczarczyk-Saczonek (Olsztyn)
Witold Owczarek (Warszawa)
Erçin Özüntürk (Stambuł, Turcja)
Maciej Pastuszczak (Kraków)
Aldona Pietrzak (Lublin)
Paweł Piłat (Lublin)
Waldemar Placek (Olsztyn)
Adrianna Polańska (Poznań)
Adriana Rakowska (Warszawa)
Adam Reich (Rzeszów)
Ewa Robak (Łódź)
Lidia Rudnicka (Warszawa)
Dominik Samotij (Rzeszów)
Marta Sar-Pomian (Warszawa)
Michał Seneczko (Łódź)
Mariusz Sikora (Warszawa)
Małgorzata Skibińska (Łódź)
Martyna Sławińska (Gdańsk)
Monika Słowińska (Warszawa)
Małgorzata Sokołowska-Wojdyło (Gdańsk)
Katarzyna Stępień (Rzeszów)
Michał Sobjanek (Gdańsk)
Anna Sysa-Jędrzejowska (Łódź)
Justyna Szczęch (Rzeszów)
Jacek Szepietowski (Wrocław)
Piotr Sznelewski (Warszawa)
Jolanta Dorota Torzecka (Łódź)
Magdalena Trzeciak (Gdańsk)
Irena Walecka (Warszawa)
Elżbieta Waszczykowska (Łódź)
Grażyna Wąsik (Opole)
Dominika Wcisło-Dziadecka (Katowice)
Adam Włodarkiewicz (Gdańsk)
Anna Woźniacka (Łódź)
Ricardo Vieira (Coimbra, Portugalia)
Anna Zalewska-Janowska (Łódź)
Barbara Zegarska (Bydgoszcz)
Agnieszka Żebrowska (Łódź)

 

Organizator:

Via Medica

Patronat medialny:

Via Medica

Partner:

Via Medica

Strony konferencji Grupy Via Medica wykorzystują pliki cookies. Opcje dotyczące cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci komputera. Czym są i do czego służą pliki cookie możesz dowiedzieć się na stronie www.wszystkoociasteczkach.pl

Copyright © 2019 Via Medica | Kariera w Grupie Via Medica